Me video para pasqyre Egzona tregon lijat trupore

Egzona Muqiqi i ka të shpeshta postimet nga vendi i punës.

Pothuajse cdo ditë ajo sjell imazhe të pamjes së saj, shkruan InfoKosova.

E në videon e fundit ajo mori vëmendje me format e trupit.

Thjeshtë dhe bukur ajo duket mahnitëse./InfoKosova/

Shiko videon:

SHARE