Veshja e ngushtë ia vizaton të gjitha Rita Orës

Ajo ka qenë duke punuar për muzikë të re në Los Angeles.

Dhe, Rita Ora dukej e bujshme ndërsa u largua nga studioja për në palestër në West Hollywood të martën.

Këngëtarja, 30 vjeç, vendosi mesfushën e saj të tendosur në një syt.jena sportive dhe shkrepi një vështrim nga ajo që dukej të kishte dy mavijosje në shpatullën e saj.

“Cupping therapy”, njihet në gjuhën shqipe si hixhame e cila është një terapi që mund të lërë ndryshime të shumta rrethore në lëkurë, varësisht nga shkalla e thithjes së krijuar nga vakumi dhe niveli i amullisë së brendshme.

Ndërkohë, Rita i mbajti gjërat komode për klasën e saj të ushtrimeve me veshje sportive me bel të lartë të cilat i theksuan fizikun e saj të tonifikuar.

Bukuroshja shtoi një spërkatje të ngjyrave me çorape të kuqe dhe kompletoi ansamblin e saj të gatshëm për palestër me atlete të zinj.

Duke u siguruar që të qëndronte e hidratuar ndërsa punonte, Rita me vete kishte një shishe të madhe uji ndërsa ecte drejt makinës pas stërvitjes.

SHARE