Ups! Ja si e pret Qëndresa Labin në shtrat

Ka pak javë që çifti Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami i kanë dhënë fund beqarisë.

Edhe pse ata nuk bënë muaj mjalti ende, duket se kanë zgjedhur që edhe në shtëpi t’i shijojnë këto ditë të bukura pas martesore.

Ka qenë Labi i cili ka postuar një foto në Instastory, suprizën që i kishte përgaditur Qëndresa.

Kjo e fundit e pret në shtrat me një zemër nga petalet e trëndafilit dhe me çokollata.

SHARE