Teuta Selimi del për shëtitje me veturë, provokon me veshjen

Teuta Selimi është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo sjell gjithmonë këvgë që ëhen vetëm hite në publik, përcjell ORAinfo.

Teuta njihet sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo sot ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë për shëtitje me veturë.

E është veshja e saj plot stil dhe provokuese ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHARE