Rita Ora “hallakatet” në ditëlindjen e motrës, sa nuk i del gjoksi jashtë

Ajo ka festuar mbrëmë ditëlindjen e motrës, Elenës.

Ndërkohë, Elena ka publikuar disa nga momentet në ditëlindjen e saj, shkruan lajmi.net.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram, ajo ndau foto dhe video të ndryshme teksa shihej duke festuar.

Krahas postimeve tjera, vëmendje mori një video ku Rita shihej pranë Elenës duke bërë lëvizje pro.vo.kuese teksa vallëzonte.

Rita Ora, kishte zgjedhur të shkonte në ditëlindjen e motrës me një fustan me dekolte të hapur e cila pothuajse nuk zbuloi gjithë gjoksin./Lajmi.net/

SHARE