Reja e Afrim Muqiqit publikon pamje nga pushimet, barku i saj i fryrë merr gjithë vëmendjen

Reja e këngëtarit të mirënjohur të muzikës popullore, Afrim Muçiqit, Albertina është një ndër nuset më të komentuara të estradës.

Ajo është mjaft aktiv në rrjete sociale, në të cilat publikon imazhe të ndryshme nga jeta e saj, shkruan ORAinfo.

Albertina dhe burri i saj janë duke i kaluar pushimet në bregdet.

Ajo ka publikuar një foto ku duket mjaft bukur.

E veshur me fustan të zi e të gjatë, reja e Afrimit nuk mund ta fsheh barkun e saj të fryrë.

Kujtojmë që Albertina është shtatzënë dhe shumë shpejt pritet të bëhet nënë për herë të parë. /ORAinfo/

SHARE