Për një pozë të mirë Fjolla Morina e ‘thyen’ shpinën

Një këngëtare mjaft e njohur dhe me shumë stil të veçantë.

Bëhet fjalë për Fjolla Morinën e cila së fundi nuk po ndalet me postime të ndryshme ku po ekspozon linjat trupore, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, ajo erdhi me një paraqitje unike veshur në një komplet krejtësisht të zi e që shkëlqente me flokët e bardha dhe një grim të lehtë.

Për të dalë sa më mirë në ajo ka marë një pozë ku shihet të jetë thyher në shpinë për të pasur sa më shumë paraqitje në fotografi.

Në këto imazhe Fjolla ka marë mijëra pëlqime si dhe komente pozitive nga ndjeksat e saj.

SHARE