Pamje T’pa Publikuar Asnjehre:Këngëtares Greta Koci I Del Pjeshka Gjate Vallëzimit, Ngrihet Publiku Në Këmbë Kur…

Greta Koçi është ndër këngëtaret më in shqiptare e cila komentohet për çdo paraqitje të saj, shkruan Gazeta Blic.

Ajo është aktive në rrjetet sociale e cila publikon imazhe të shumta, madje të pakta janë rastet kur ajo nuk ek spo zohet dhe nuk vë në pah li njat trupore.

Disa nga imazhet i ka të shoqëruara me dedikim e në disa nga to nuk do fjalë as për të komentuar. Gazeta Blic ju sjellë 5 fotografitë më se k si që i gjithë fokusi është tek të pas met e mëdha.

Greta nuk ndalet së publikuari edhe këngë të reja, e këtë të fundit e ka lansuar para një muaji ‘Përsëri’ e që është pëlqyer mjaftueshëm nga publiku shqiptar duke marrë mbi një milionë klikime.

SHARE