Noizy do ta ndërtojë lagjen e tij? (Foto)

Hip hop ylli, Noizy, po paralajmëron risinë tjetër të madhe të tij. Reperi shqiptar i cili së fundmi është përkushtuar më shumë në biznes se muzikë, ka gati projektni tjetër...

Gold AG kundër maskimit të fëmijëve për Halloween: Ti fali dashuri, se bukurinë ja...

Si mysliman i devotshëm, Goldi gjithmonë shprehet për fenomenet që janë kundër fesë. Sonte (e martë) është nata e Halloweenit apo “Nata e Shtrigave” dhe reperi i njohur u ka...

Po vjen ‘shtriga’ më seksi

Gjoksmadhj tashmë një yll i famshëm e Towie, Abi Clarke ka treguar gjoksin e saj dhe të pasmet, ndërsa është shfaqur në qytet e përgatitur për festën e Halloween...

Nga garazhi me lagështi ka ndërtuar banesë luksoze: Transformimi i cili të mrekullon!

Shumicës së njerëzve u dhimbsej kur mori si trashëgimi garazhin e vjetër, mirëpo ai ka ditur se si t’ia ndryshojë tërësisht pamjen dhe destinimin. Kur Jeremy nga familja trashëgoi garazhin...

Godet qenin në kokë pse nuk mëson alfabetin!

Ky filmim tregon një burrë që godet 11 herë në kokë një qen, ndërsa duket po përpiqet t’i mësojë kafshës alfabetin. Në video duket qartë stilolapsi dhe letra. Është e...

Lamtumirë Adela… Nisin homazhet në qendrën kulturore në Kavajë

Dashamirësit e saj po bëjnë homazhet e fundit për gazetaren e njohur Adelajda Xhamani në qytetin e saj të lindjes. Bukuroshes së ekranit do ti jepet sot lamtumira e fundit...