Ndërron jetë aktori i njohur i serialit “Jetë e hidhur”

Ka vdekur në moshën 79 vjeçare, aktori i njohur turk, Ferdi Merter. Aktori turk i cili njihej për rolet e tij të shumta në serialet turke, ku në Kosovë u...

Kaq e bukur duket pa mbulesë vajza nga Ferizaj e cila u konvertua në...

Këtë javë n’Kosovë Show e ftuar është vajza nga Ferizaji e cila ditë më parë u konvertua në islam. Elena 22 vjece tregoj arsyet e konvertimit të saj në islam....

E konvertuara në islam i çon selam priftit Don Shan Zefi i cili tha...

Këtë javë n’Kosovë Show e ftuar është vajza nga Ferizaji e cila ditë më parë u konvertua në islam. Elena 22 vjece tregoj arsyet e konvertimit të saj në islam....

Befason e konvertuara në Islam: Ky hoxhë më bindi që të konvertohem në islam

Këtë javë n’Kosovë Show e ftuar është vajza nga Ferizaji e cila ditë më parë u konvertua në islam. Elena 22 vjece tregoj arsyet e konvertimit të saj në islam....

Këngëtarja këndon Ilahi, ja reagimi i vajzës nga Ferizaj e cila u konvertua në...

Për herë të parë në një emision televiziv ka folur vajza nga Ferizaj e cila e ndërroi fenë, nga ajo krishtere u bë myslimane. Elena Berisha ka qenë e ftuar...

Femra nga Gjakova e cila u bë mashkull: Mos më thirrni Blerta por më...

Është lindur në vitin 1990 dhe është quajtur Blerta Morina. Por, tash do që të gjithë ta quajnë Blert. Gjakovari është në proces të tranzicionit gjinor dhe ka kërkuar tashmë...