Lora në ‘zi’, ҫfarë ndodhi me të?

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër çiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo. Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale,...

Coutinho më në fund zbulon nëse do të largohet nga Barcelona

A po largohet apo jo nga Barcelona!? Philippe Coutinho ka folur pas spekulimeve rreth të ardhmes së tij te Barcelona. Mesfushori Philippe Coutinho ka thënë se është i përqëndruar te Brazili...

Si u bë që Neymari e pranoi ofertën e Barcelonës?

Po flitet se Neymari do të kthehet tek Barcelona. Barcelona ka arritur marrëveshje verbale me Neymarin para transferimit të tij nga Paris Saint-Germainin në Camp Nou, sipas mediumit spanjoll sport. Neymari...

Finalen e siguron edhe Nora Gjakova

Pas Majlinda Kelmendit, finalen në Lojërat Olimpike Evropiane e ka siguruar edhe xhudistja Nora Gjakova. Nora Gjakova është treguar superiore në luftën gjysmëfinale kundër portugezes Telma Monteiro, të cilën e...

Majlinda e mrekullueshme, kualifikohet në finale dhe i siguron medalje Kosovës

Majlinda Kelmendi ka vazhduar me fitore në Lojërat Evropiane në Minsk. Xhudistja nga Kosova kësaj radhe u tregua e suksesshme edhe në gjysmëfinale. Majlinda arriti që ta mposhtë në gjysmëfinale me...

Fustanin të tërin me ‘xixa’ e flokët kaqurrela, Neca do t’iu ‘shkri’ me pamjen...

Neca tashmë është shumë e njohur për publikun. Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo. Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun. Ajo...