Zyrtare: Barcelona transferon Antonie Griezmann

Antonie Griezmann është bërë lojtar i Barcelonës. Gjiganit spanjoll edhe zyrtarisht ka njoftuar se ka arritur t’i sigurojë shërbimet e sulmuesit francez. Përmes rrjeteve sociale në Tëitter dhe Instagram, kampioni i...

Ana Kabashi thekson format trupore në veshjen sportive

Ana Kabashi po cilësohet si një nga femrat me format më të përsosura në estradë, shkruan GazetaBlic. Ndonëse, nuk është shumë aktive në projekte muzikore këngëtaren e gjejmë aktive në...

Gazeta spanjolle: Neymari e pranon ofertën e Barcelonës

Barcelona ka arritur marrëveshje verbale me Neymarin para transferimit të tij nga Paris Saint-Germainin në Camp Nou, sipas mediumit spanjoll SPORT. Neymari dëshiron patjetër të kthehet në Barcelonë dhe është...

Çudirat e Suarezit s’kanë të ndalur: Kërkon penallti pasi portieri preku topin me dorë

Luis Suarez e ka bërë një tjetër gjest që i la pa mend shumë njerëz. Këtë herë tepër qesharak dhe të pabesueshëm në Kupën e Amerikës. Në ndeshjen mes Uruguait...

Dalin pamje të papara nga fejesa e Norës dhe Robertit

Nora Istrefi dhe Roberti Berisha ka vite që janë martuar. Atë nga kjo martesë e kanë edhe një vajzë, Rene. Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë çifti më i dashur...

Neymar – Barcelona, arrihet marrëveshja e madhe

Duket se Neymar së shpejti do të kthehet në Barcelonë. Barcelona ka arritur marrëveshje verbale me Neymarin për rikthimin e tij në Camp Nou. E përditshmja sportive katalane “Sport” shkruan se...