Ish luftëtari i UÇK-së kërkon ndihmën tuaj për shërim jashtë vendit!

Kemajl Rexhepi, banorë i fshatit Godanc të epërm të Komunës së Shtimës, i cili iu kishte përgjigjur thirrjes së atdheut për ta mbrojtur Kosovën, ishte kthyer nga Gjermania për...

Kështu janë dukur disa nga artistet në xhirimet e “Op Labi Party”

“Op Labi Party” është çdo herë emisioni festiv më i ndjekur, që mbledh rreth vetës shumë artistë të njohur. Por, çfarë kanë veshur ata në xhirimet e emisionit festiv të...

Drenicaku i “O sa mirë” pozon me Lladrovcin: Takati o fuqia (Foto)

Jeton Zogjani njihet për batutat e tij të shpeshta. Në llogarinë e tij në Facebook ai ka shpërndarë një foto përkrahë kryetarit të komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci.   “Takati o fuqia”,...

E diela e ‘Hamdisë’ me familje…Shikoni ku ka shkuar me nënën, nusen dhe djalin…

Seriali vendor “Ҫka ka shpija” tashmë është bërë ndër serialet më të shikuara në vend, shkruan Showbizi LIVE. Ndër rolet kryesore është aktori Dardan Gashi i njohur për publikun si...

E njihni Anxhelinën, por jo edhe vajzën tjetër të Albëries…Ajo është një bukuroshe e...

Albërie Hadërgjonaj është ndër këngëtaret me më së shumti vite në skenë. Por, edhe përkundër këtij fakti, ajo vazhdon të duket si një vajzë e re. Mjafton të shohim një foto...

Nusja e Labit ka rregulluar shtëpinë per festat e fundvitit…Shikoni si po duket…

Qëndresa është gruaja e moderatorit të njohur kosovar, Labinot Gashit, shkruan Showbizi LIVE. Ata u martuan pak kohë më parë me një dasmë të madhe e cila bëri shumë bujë...