Nora dhe Roberti janë nda, me këto fjalë e konfirmon ndarjen babai i Renees

Robert Berisha dhe Nora Istrefi përfundimisht i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Këtë publikisht e ka treguar vet Roberti me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

Shkrimi i tij i plotë:

Portale te nderuara dhe ju fansa! Ju kom premtu qe keni me mar vesh prej meje e skeni nevoj mu lodhë e me kliku ne qdo titull qe e bojn portalet..
Osht punë e tyne dhe mjeshtri e gazetarve qe din me nxer asi tituj..Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk,por tan jetën do jemi babi dhe mami i Renees loqkës tonë.. dhe shokë të mire deri ne vdekje..nese nuk ka mo dashni mes nje qiftit,nuk dmth me bo armik e mja kthy shpinën..bonuni pozitiv e keshni sa ma shum edhe respektojeni edhe qato qe sju don te miren se sen sbohet permes kti postimit @noraistrefi e falenderoj shum qe ma ka pru ne jetê nje fëmi si Renee…edhe shum kujtime te bukra prej.

SHARE