Një zonjë e vërtetë, Duda Balje shfaqet serioze në paraqitjen e fundit

Duda Balje është ndër deputetet më atraktive në Kuvendin tonë.

Ajo vazhdon të përflitet për veshjen dhe pamjen e saj të jashtme, shkruan ORAinfo.

Duda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Deputetja se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur serioze.

E veshur me komplete dhe të kombinuar me këmishë të kaltër, Duda Balje po duket një zonjë e vërtetë.

Kaq jo.shëse po duket ajo. /ORAinfo/

SHARE