Në prag të martesës po i shpërthen gjoksi Emës motrës së Adelinës!

Ema ismaili motra e Adelinës dhe Zanfinës, çdo herë është cilësuar për bukurinë e saj, shkruan “Kosovarja”.

Një femër me stil dhe shije. E bukur dhe elegante, cdo herë kështu e kemi parë Emën.

Ndryshe nga motrat e saj Adelina dhe Zanfina që këndojnë, Ema rri larg muzikës. Këtë e kemi thënë edhe herë tjera, se ajo ka preferuar që të rrijë larg muzikës.

Por, assesi nuk ka qëndruar larg vëmendjes së publikut apo medieve. Ema ka qenë lajm nëpër rubrikën rozë ndoshta shumë herë pa dëshirën e saj. Por edhe pse ka qenë lajm nëpër mediume, ato lajme nuk është se kanë thënë diçka negative për bukuroshen Ismaili. Ngase si duket nuk kanë pas çka të thonë negativisht për të.

E, së fundmi po flitet për një martesë të saj. Por, që ajo ende nuk ka deklaruar asgjë në lidhje me martesën.

Por, si do që të jetë, ne ua sjellim një foto të Emës, ku ajo duket shumë në formë. Sidomos gjoksi i bukuroshes duket se po “shpërthen”.

Lexo më shumë në: http://kosovarja.al/showbiz/

SHARE