Na kishte munguar e tillë…Rikthehet ‘fuqishëm’ Dafina Zeqiri me…

Këngëtarja Dafina Zeqiri një kohë ishte ndër këngëtaret më të dashura, por edhe më të përfolura .

Që një kohë ajo ka pauzuar pakëz, duke mos lanzuar kështu ndonjë këngë të re dhe madje nuk ka qenë shumë aktive as në rrjetet sociale.

Por, sot ajo është rikthyer me një fotografi në të cilën shihet e veshur si gjithmon me plot stil.

Në foton në fjalë ajo gjithashtu po duket edhe shumë e bukur…

SHARE