Morena Taraku pro.vokon me fustanin e ngjitur për trupi

Morena Taraku është njëra ndër personazhet më të komentuara të show bizit shqiptar.

Ajo është mjaft provokative në çdo paraqitje të saj dhe sigurisht kjo bën që ajo akoma më shumë të komentohet dhe të marrë vëmendje, shkruan “Kosovarja”.

Morena njihet për jetën e saj luksoze që bën, makina të shtrenjta, veshje firmato, janë vetëm disa prej gjërave që ajo ka.

Ndërkaq çdo postim i saj padyshim se merr vëmendje të madhe.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi, Morena ka postuar një foto ku shihet me një fustan ngjyrë portokalli të ngjitur për trupi ku i ka vënë më së miri në pah format e saja përfekte që ka. /Kosovarja/

SHARE