Marina merr poza të nxehta më fustanin me lule

Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë mban të informuar fansat e saj për të rejat nga jeta dhe karriera e saj.

Një gjë të tillë e bën përmes rrjeteve sociale, ku ndjekësit e saj janë mjaft aktiv duke komentuar rreth imazheve të postuara.

View this post on Instagram

🌹

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Së fundmi, përmes disa imazheve të publikuara në rrjetin social Instagram, Marina është shfaqur mjaft tërheqëse.

E veshur me një fustan me lule, bukuroshja bionde ka mahnitur me linjat trupore dhe bukurinë e saj.

Edhe pse në kohë pandemie, Marina ka qenë e angazhuar në prezantimin e emisionit të saj “Klanifornia”.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

SHARE