Lulja e Meda nuk rrijnë bashkë me një tavolinë

Lulja e Meda janë shndërruar ndër çiftet më të pëlqyera e më të komentuar në rrjete sociale.

Pasi janë të veçantë në secilën paraqitje, ata edhe kësaj radhe ‘goditën’ në shenjë , shkruan “Kosovarja”.

Pas 3 muajve të izolimit tani kanë filluar të lehtësohen masat e sigurisë duke u lejuar edhe aktivitete të ndryshme.

Çifti ka vendosur që këtë mot me diell ta shfrytëzoj duke kaluar një kohë të mirë në bregdet.

Para pak ditësh Meda ka lajmëruar se do shkoj në një mbrëmje muzikore. Ai e ka bërë me ditur se do të përformojë në Zvicër , tek dhe po shihen në këtë video , bashkë me një shoqëri të mirë, sigurisht dhe të përmalluar për t’ u parë njëri me tjetrin.

Por ajo çka duket interesante është se ata të dy , shihen ndaras , jo me një tavolinë. Padyshim se nuk kanë dashur ta pengojnë njëri tjetrin .

Lulja rri me shoqe , gjithashtu dhe Meda me shokë , në muhabet të mire e të këndshëm .

Ani pse i dhanë fund izolimit duket se ata po e ‘respektojnë’ distancën./Kosovarja/

SHARE