Luana Vjollca hyp edhe këtu për t’i treguar të pas.met

Luana Vjollca, së fundi është duke publikuar fotosesione e cila po shfaqet më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim.

E veshur me veshje ngjyrë të zezë, moderatorja po tregon asetet e saj.

Sapo ka postuar një fotografi, e veshur me fustan lëkure të shkurt e ulur në një litar.

‘Me mbaj ne Piedestal’, ka shkruar ajo.

Ndryshe, moderatores nuk i munguan komentet dhe pëlqimet nga ndjekësit dhe fansat.

SHARE