Learta tërë ditën në sallonin e kunatës

Learta Jakupi reja e famshme e Shyhrete Behlulit po vazhdon të tërheqë vëmendje.

Learta pëlqehet shumë nga publiku për shkak të bukurisë që posedon, thjeshtësisë dhe elegancës, shkruan “Kosovarja”.

Që kur u bë reja e Shyhretes e kemi parë çdo herë biondinë.

Por së fundmi, ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve duke u transformuar në një brune.

Siç duket këto ditë Learta po i kalon me shumë tek salloni i kunatës së saj Njomzës./Kosovarja/

SHARE