Ky moment i Andrrës dhe Sinanit do ju lerë pa fjalë

Andrra dhe Sinani janë njëri ndër ciftet me simpatike në estradën shqiptare, ata dy janë shumë të dashur nga publiku.

Andrra është ajo e cila ndanë imazhe të ndryshme më Sinanin dhe është më e afërt me ndjekësit e saj në rrjetet socilale, shkuan”Kosovarja”.

Së fundmi ajo ka shpërndarë një fotogari bashkë me Sinanin ku po duken për mrekullii pranë njëri tjetrit.

Si duket cifti kanë zgjedhur të pushojnë dhe të kalojnë një vikend të bukur në pranin e njëri tjetrit./Kosovarja/

SHARE