Kjo është puna e parë që ka bërë Ana Kauri para se të bëhej e famshme!

Ana Kauri është nga personazhet televizive më të pëlqyera të momentit dhe interesimi për të ditur çdo gjë rreth saj është tejet i madh.

E ftuar në “60 sekonda” ajo mes tjerash zbuloi se cila ka qenë puna e saj e parë.

Bukuroshja që sot gëzon famë të madhe tregoi se ka punuar si promotere në promocion, tutje ajo zbuloi se fama nuk i ka sjell aq para të mëdha siç duket nga jashtë.

Kujtojmë që Ana nuk arriti të gjejë “përputhjen” e saj brenda programit ndërsa ka deklaruar se tashmë është në lidhje dashurie me një djalë që momentalisht nuk do ta zbulojë për publikun dhe medat.

SHARE