Kë po e puth me dashuri Ledri? (Foto)

Është ndër meshkujt më të pëlqyer të estradës tonë muzikore. Bëhet fjalë për reperin e njohur, Ledri Vula, i njohur për lidhjet e shumta që pati me femrat e showbizit.

Megjithëse për momentin nuk ka deklaruar publikisht ndonjë lidhje të re, ekziston një femër të cilën kurrë nuk mund ta fshij nga zemra .

Ledri ka postuar një fotografi në Instagram, teksa e përqafon me gjithë dashuri nënën e tij, Xheraldinën.
Kujtojmë se reperi kohë më parë ka qenë në lidhje me këngëtaren Dafina Zeqiri dhe top-modelen shqiptare me famë botërore, Angela Martini.

SHARE