Kaq të bukur Adelina Tahirin se keni parë (FOTO)

Adelina Tahiri është një prej këngëtareve që është gjithmonë e komentuar në estradën shqiptare.

Kjo për shkak të projekteve të saj por edhe për jetën personale, luksin dhe pamjen e saj.

Adelina ka postuar një fotografi ku shfaqet tejet e bukur.

Kujtojmë se projekti i fundit është ai me titull “S’je normal” i lansuar para 4 muajve.

SHARE