Kaq e bukur është vajza e Dulit, iu mahnit me pamjen e saj

Për baladat e dashurisë dhe këngëve me tekste prekëse, Dulit nuk mund t’ia kalojë askush.

Këngëtari i njohur, përveç aktiviteteve të shumta në skenën muzikore shumicën e kohës ia përkushton edhe familjes.

Shumë herë në rrjete sociale, ai ndan momente të ndryshme me personat më të rëndësishëm të familjes.

Mirëpo, a e keni ditur sa të bukur e ka vajzën Duli?

Në disa imazhe që ka postuar këngëtari së bashku me vajzën, shihet që ajo ka një bukuri natyrale dhe një pamje të çiltër në fytyrën e saj.

Kujtojmë, edhe pse kohëve të fundit nuk është shumë aktiv me projekte muzikore, këngët e tij vazhdojnë të jenë shumë të dëgjuara.

SHARE