Kah është nisur me këtë fustan Violeta ?

Violetë Kukaj, është artiste shumë të dashura për publikun.

Ajo ka kohë që janë pjesë e skenës dhe muzika e saj është shumë e pëlqyer nga audienca e gjerë, shkruan ORAinfo.

Tani, të gjithë këngëtarët janë duke u bërë gati për xhirimet e fundvitit të cilat që tani kanë nisur të xhirohen.

E padyshim se pjesë e këtyre xhirimeve janë edhe Violetë Kukaj. Violeta është parë e veshur me një fustan të gjatë të kuq e elegantë. Në këtë fustan theksohet trupi i saj si “peshk”./ORAinfo/

SHARE