Habit Këngëtarja E Njohur Shqiptare Me Rrëfimin: Më Pëlqejnë Vajzat, Kam Pasur Lidhje Me Vajza Të Famshme Dhe E Kam Bërë Me To

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka dhënë një intervistë për “Ga.y Times”, ku ka folur për herë të parë për orientimin e saj s*ksual.Bebe ka pranuar se ka dalë si me vajza, ashtu dhe me djem. Ajo është shprehur se ka dalë me vajza të njohura të Showbizit dhe madje i ka ndodhur të dashurohet.

SHARE