Gëzimja një nuse për shtëpi, shikoni se sa bukur është rregulluar

Gëzime Hamza, është reja e këngëtares së njohur, Remzie Osmani.

Që kur ajo hyri në atë shtëpi, ajo është bërë gjithmonë pjesë e mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh tregon përditshmërinë e saj.

Ani pse është nënë e një vajze, ajo ka një trup shumë të tonifikuar.

E veshur me një fustan të gjelbër e të ngushtë, Gëzimja sot ka vënë në pah linjat e saj të cilat janë për tu admiruar.

Shikoni se sa e bukur është bërë./ORAinfo/

SHARE