Genta Cana del me bi.kine në emision televiziv

Dikur ishte “Miss përcjellësja e parë” në “Miss Universe” dhe menjëherë më pas u bë pjesë e televizionit.

Genta Cana prej vitesh është në botën e ekranit, ku ka prezantuar disa formate të ndryshme televizive.

Së fundi, është rikthyer sërish në sport. Ajo, bashkë me koleget po drejton programin sportiv në “Klan Kosova”, ku paraqitjet i ka mjaftë speciale.

Në edicionin e fundit, bjondja kishte vendosur të vishet mix, bi.kine dhe kostum serioz, shkruan “Kosovarja”.

Si po ju duket?

SHARE