Është nënë e dy fëmijëve, por Andrra na “tranon” me format e saj

Andrra Destani, është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Sinan Hoxha.

Ajo që kur u martua me atë, vazhdimisht është pjesë e mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Nuk kalojë shumë kohë dhe ajo u bë nënë e dy djemve. Shpesh herë Andrra në rrjetet e saj sociale tregon shumë nga jeta e saj e përditshme.

Ajo po jeton një jetë shumë luksoze, duke treguar se është një grua shumë e lumtur krah burrit kësaj.

Andrra duket se ka shkuar në pushime, pasi në foton e fundit ka treguar disa poza nga një jaht.

Vëmendje merr veshje dhe trupi i saj i cili duket në formë shumë të mirë./ORAinfo/

SHARE