E kush nuk do ta donte një dollap si të Morenat Tarakut

Morena Taraku nihet për veshjet dhe paraqitjet e saj të cilat janë gjithmonë mbreslënese dhe të mahnitshme.

Përvec veturave super lusoze që janë të preferuarat e saj edhe veshjet firmato zënë vend tek preferencat e bukuroshës, shkuan”Kosovarja”.

Ajo sot filloi ditën duke sjell nje imazh para pasqyrës, pak u lë anash Morena duke rën më shumë në sy dollapi i rrobave i cili ishte përplot me rroba të bukura.

E kush nuk do ta dëshironte një dollap si të saj me super veshje./Kosovarja/

SHARE