E ka ditëlindjen, ja sa vjeçare u bë sot Kallashi

Ditëlindjen e ka në të njëtën datë me Lionel Messin.

Por, Donjeta Kosumi, e njohur si ‘Kallashi’ është më e re se futbollisti dhe sot ka bërë fiks 27 vjet jetë, shkruan Syri Kosova.

Ajo në Facebook ka hedhur një fotografi ku shihet e veshur me fustan të zi dhe me tullumbace në dorë, duke shkruar “Është ditëlindja ime”.

Fotoja u mbush me komente uruese, ndër to, edhe nga Fjolla Morina.

Për Kallashin urojmë edhe shumë vite tjera.

© SYRI.net

SHARE