fbpx
Capital T në rrjete sociale tregoi dhuratën e veçantë që ia bëri dikush nga fansat. Capital T ka ndarë me ndjekësit një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, ku tregon se mori dhuratë një kapele, shkruan lajmi.net. Bashkë me kapelen,...
Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia dhe që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë. Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo. Adelina...
Lirije Gjikolli është nëna e reperit të njohur, Gjiko. Ajo gjithashtu është vjehrra e Elita Rudit, shkruan ORAinfo. Lirija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën tregon se...
Sellma Kosumoviq është ndër grimeret më të njohur në Kosovë. Ajo është vajza që po bën ‘mrekulli’ duke grimosur femrat e estradës sonë, shkruan ORAinfo. Sellma është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. E sot ajo ka publikuar një...
Engjëllusha Salihu është këngëtarja që po bën shumë bujë në muzikën popullore shqiptare. Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo. Engji nuk mungon as...
Arta Desku u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit shumë të njohur, Shpëtim Deskut. Me paraqitjet e saj plot stil arriti të bëhet tejet e përfolur dhe përherë në vëmendje të medieve rozë, përcjell ORAinfo. Artën e gjejmë...
Bashkimi Evropian ka reaguar pas deklaratave të kryeministres së Serbisë, Ana Bërnabiq, se në Kosovë, sipas ka zyrtarë shtetërorë “që vërtet kanë dalë prej malit”, duke konsideruar se secila retorikë që është fyese, konfrontuese dhe ndarëse, është kundër frymës...
Poni është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Këngët e saj vazhdojnë të jenë shumë të pëlqyera, shkruan ORAinfo. Poni është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar një foto në të...
Neca tashmë është shumë e njohur për publikun. Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo. Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më...
Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të pëlqyera të publikut kosovar. Ata janë martuar që pak vite dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo. Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, me postime...