fbpx
Ariana Fejzullahu po vazhdon të jetë një emër shumë i njohur për publikun. Me pamjen dhe paraqitjet e saj ajo është përherë në qendër të medieve rozë, përcjell ORAinfo. Ajo dhe Ermali tani janë në pritje për t’u bërë prindër për...
Egzona Muqiqi u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit. Ajo tani është tejet e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe shumë tërheqëse edhe pse është nënë e tre fëmijëve, përcjell...
Njomza Martinaj u bë e njohur në publikut si vajza e madhe e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit. Ajo është një grimere shumë e njohur dhe tejet profesioniste, përcjell ORAinfo. Njomza komentohet shumë edhe për jetën e saj private e të...
Kejvina Kthella është shfaqur e ‘zjarrtë’ në fotografinë e fundit. Kejvina Kthella ka ndarë me ndjekësit një fotografi tejet atraktive në Instagram, shkruan lajmi.net. Modelja ka pozuar vetëm në të brendshme, duke treguar edhe një herë format perfekte trupore, ndërsa pranoi...
Gëzimja është tani një prej emrave më të përfolur në publikun kosovar. Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, përcjell ORAinfo. Pas dasmës madhështore, ajo së bashku me burrin e saj kanë shkuar në muaj...
Padyshim se muaji Maj është i festave të fundvitit shkollor, qoftë matura apo semi-matura. Përfundimi i klasës së nëntë për shumicën e atyre që i japin fund shkollës së mesme të ulët, është një fillim i ri në jetë, shkruan GazetaBlic. Kështu...
Reperi Fajt ka zbuluar detaje rreth projekteve të reja. Fajt ishte i ftuar sonte në një intervistë për emisionin “Mirage”, ku zbuloi më të rejat rreth tij, shkruan lajmi.net. Reperi ditë më parë publikoi këngën e re, e cila e riktheu...
Këngëtarja Morena Taraku sapo ka bërë një deklaratë shumë të fortë në llogarinë e saj në Instagram që lidhet me faktin se së shpejti ajo do bëhet super e famshme. Bukuroshja e cila prej kohësh jeton në Turqi, ka deklaruar...
Gena ka postuar fotografi me të bijat. Gena është ndër këngëtarët më të njohur dhe më të pëlqyer në tregun muzikor, por është munduar gjithmonë ta mbajë larg mediave jetën private. Si rrallëherë më parë këngëtari ka publikuar foto me dy...
Leonora Jakupi është këngëtarja që për vite ishte një ndër më të pëlqyerat e publikut. Këngët e saj e sidomos ato të kohës së luftës këndohen e dëgjohen nga publiku i të gjitha brezave, shkruan ORAinfo. Leonora është larguar tani pak...