fbpx
Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia dhe që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë. Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo. Adelina...
Ditë zie për modertaroren e njohur. Blerona Zeqiri qysh në moshë të re është fytyrë e njohur për publikun. Fal karrierës së saj ajo po qëndron emër i njohur në mediat rozë. Me që sot është dita e parë e...
Ilda Bejleri është cilësuar si një nga moderatoret e sportit më se.ksi, kjo falë pamjes së saj tërheqëse e trupit me forma bombastike të cilat nuk nguron ti ekspozoj. Fotot ‘hot’ janë të pranishme në Instagramin e Ildës si në...
Gëzimja është tani një prej emrave më të përfolur në publikun kosovar. Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, përcjell ORAinfo. Pas dasmës madhështore, ajo së bashku me burrin e saj kanë shkuar në muaj...
Kohën e fundit është bërë praktikë reklamimi i veturave të shtrenjta nga ana e fytyrave publike. Njejtë ka vepruar edhe këngëtari i njohur, Albatrit Muqiqi, shkruan Indeksonline. Me anë të një fotografie ai ka preantuar veturën e tij, e cila padyshim...
Aktorja dhe prezantuesja e njohur televizive, Arta Nitaj në emisionin “PasDite” me Donika Hyseni në RTV Dukagjini ka rrëfyer detaje për jetën dhe karrierën. Arta ka treguar se agjëron Ramazanin dhe kjo nuk është hera e parë që e bën...
Bebe Rexha në shumë paraqitje publike ka treguar se është femër pa komplekse. Bebe Rexha këto ditë ka pushuar në plazhet e Puerto Ricos, nga ku nuk i ka kursyer aspak fotografitë, shkruan lajmi.net. Së fundi, këngëtarja ka publikuar një video...
E mbani mend Pajon, i cili kërkonte të gjente një shoqe? Këtë herë në studion e programit “Dua të të bëj të lumtur” kishte ardhur një mik i tij, Xha Sulo që kërkonte një shoqe për të kaluar pjesën...
Kaltrina Mikushnica është moderatorja që u bë e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër. Me thjeshtësinë dhe elegancën e saj, Kaltrina arriti të bëhet një ndër më të pëlqyerat e publikut, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë e përfolur...
Leonora Jakupi është këngëtarja që për vite ishte ndër më të preferuarat e publikut. Ajo ishte shumë e angazhuar si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje e koncerte, përcjell ORAinfo. Leonora tani është më pak aktive në muzikë, mirëpo,...