fbpx
Home Këngët e fundit

Këngët e fundit

Këtë javë n’Kosovë Show e ftuar është vajza nga Ferizaji e cila ditë më parë u konvertua në islam. Elena 22 vjece tregoj arsyet e konvertimit të saj në islam. Se si u bind që ta ndërroj fejën e saj,...
Fero tha se më nuk është në lidhje por pasi t’i sheh këto foto të Arbenitës ka për t’u ‘penduar’. Fero me postimin e fundit la të kuptohet se është ndarë nga Arbenita Ismajli, shkruan lajmi.net. Mirëpo me reagimin e Arbenitës...
Moderatori i njohur shfaqet në formë tejet të mirë fizike. Moderatori dhe producenti i emisionit Oxygen, Besim Dina ka befasuar të gjithë me foton ku ai duket në formë tejet të mirë fizike. Në një fotografi të publikuar nga trajneri i...
Maturante me të bukur nuk keni parë. Muaji maj njihet si muaji kur restorantet dhe rrjetet sociale janë të mbushura me nxënës që sapo e përfundojnë mbrëmjen e maturës, shkruan Kosovarja. Janë sidomos femrat ato që japin gjithçka nga vetja për...
Është njëri nga serialet që ka zgjuar shumë interesim. “Mos ma lësho dorën” titullohet seriali i njohur që këtë kohë po transmetohet në në ekranin e RTV21. Një serial me rrëfim të veçantë, kryeprotagonistë me karaktere të paharrueshme, që po mban...
Familja e Shkurte Fejzës është për momentin një ndër më të përfolurat në publik e media rozë. Që pas martesës së vajzës së saj, Gresës, pothuajse çdo ngjarje në jetën e tyre bëhet lajm në media. Po aq të përfolura janë...
Lidhja mes Arbenitës dhe Feros po merr kahje serioze. Arbenita Ismajli dhe Fero janë një nga emrat më të folur në shoubizin shqiptar, shkruan lajmi.net. Modelja dhe reperi nga Gjilani ka një kohë të gjatë që janë në lidhje edhe pse...
Ilda Bejleri ka postuar foto me bikini. Moderatorja shqiptare e sportit, Ilda Bejleri ndodhet me pushime në Turqi, shkruan lajmi.net. Nga atje ajo e ka publikuar një foto në të cilën shihet në bikini e në pjesën e poshtme të trupit...
Gëzimja është tani një prej emrave më të përfolur në publikun kosovar. Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, përcjell ORAinfo. Pas dasmës madhështore, ajo së bashku me burrin e saj kanë shkuar në muaj...
"Mos më qo të fala" thotë Vanesa Këngëtarja e re në moshë, Vanesa Doci, sapo ka publikuar në Youtube coverin e këngës “Mos më qo të fala” e cila vjen në kuadër të xhirimeve për Vitin e Ri 2018. Ky nuk është...