Projekti i fundit i Dhuata Dorës ‘Zemër’ që e solli në bashkëpunim me reperin e njohur algjerian, Sool King me tu publikuar është shëndërruar në një hit edhe përtej kufirit. Kënga për një kohë të shkurtë ka arritur në shifrën...
Elvana Gjata është padiskutim një ndër këngëtaret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur për publikun. Ajo pëlqehet gjithashtu edhe për pamjen dhe shpesh herë veshjet e saj kthehen në trend. Së fundmi Elvana ka qenë për disa ditë...
Me thjeshtësinë dhe elegancën e saj, Kaltrina Mikushnica arriti të jetë një ndër moderatoret më të pëlqyera shqiptare. Përveç për profesionin e saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, përcjell ORAinfo. Kaltrina është tani në pushim të lindjes...
Majlinda Zeka është tani jnë emër shumë i përfolur për publikun. Ajo u bë e njohur nga lidhja e saj me reperin e njohur, Majk me të cilin tani ka një djalë që e kanë quajtur, Roan, përcjell ORAinfo. Majlinda është...
Merita është gruaja e tashmë të ndjerit Arian Dacit. Ajo nuk po mund ta përballojë humbjen e burrit të saj, shkruan ORAinfo. Merita po vazhdon të bëjë postime të shumta në Instagramin e saj. Së fundmi ajo ka bërë edhe një postim...
Ariana Fejzullahu po vazhdon të jetë një emër shumë i njohur për publikun. Me pamjen dhe paraqitjet e saj ajo është përherë në qendër të medieve rozë, përcjell ORAinfo. Ajo dhe Ermali tani janë në pritje për t’u bërë prindër për...
Egzona Muqiqi u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit. Ajo tani është tejet e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe shumë tërheqëse edhe pse është nënë e tre fëmijëve, përcjell...
Njomza Martinaj u bë e njohur në publikut si vajza e madhe e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit. Ajo është një grimere shumë e njohur dhe tejet profesioniste, përcjell ORAinfo. Njomza komentohet shumë edhe për jetën e saj private e të...
Kejvina Kthella është shfaqur e ‘zjarrtë’ në fotografinë e fundit. Kejvina Kthella ka ndarë me ndjekësit një fotografi tejet atraktive në Instagram, shkruan lajmi.net. Modelja ka pozuar vetëm në të brendshme, duke treguar edhe një herë format perfekte trupore, ndërsa pranoi...
Gëzimja është tani një prej emrave më të përfolur në publikun kosovar. Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, përcjell ORAinfo. Pas dasmës madhështore, ajo së bashku me burrin e saj kanë shkuar në muaj...