fbpx
Home Horoskopi Ditor

Horoskopi Ditor

Horoskopi Ditor

Horoskopi 30/12/2017

Dashi Partneri/ja juaj do jetë më me fat sot sepse ju do ja bëni ditën edhe më të bukur. Do e surprizoni atë në çdo moment dhe do ndiheni edhe vetë të gëzuar. Beqarët nuk do kenë fat në dashuri...

Horoskopi 28/12/2017

Dashi Do merrni bekimin e yjeve gjatë kësaj dite dhe marrëdhënia me partnerin/en do jetë e shkëlqyer. Emocionet që do përjetoni do jenë të papërshkrueshme. Për beqarët do jetë ditë e animuar dhe e këndshme. Shfrytëzojeni edhe pse jo të...

Horoskopi 26/12/2017

Dashi Dita e sotme do jete paksa e ndërlikuar për çiftet. Nuk iu pëlqen aspak kur partneri iu jep urdhra dhe sot kjo do sjelle debate pa fund. Disa mund te marrin edhe vendime te prera. Beqaret do kenë një...

Horoskopi 25/12/2017

Dashi Pritet një ditë Krishtlindjesh shumë e bukur, plotë ngrohtësi dhe dashuri. Në sajë të ndikimit të Venusit, intuita juaj do të jetë në maksimum dhe do të dini të menaxhoni çdo situatë. Mundohuni të ecni në të njëjtën rrugë...

Horoskopi 24/12/2017

Dashi Ditë shumë e zakonshme kjo e sotmja për të gjithë ata që janë në një lidhje. Gjithçka do vazhdojë të jetë po njësoj. Për beqarët nga ana tjetër gjërat do ndryshojnë tërësisht. Ata do kenë disa njohje mbresëlënëse. Në...

Horoskopi 23/12/2017

Dashi Marrëdhënia në çift nuk do jetë aspak problematike gjatë kësaj dite. Do bini dakord për gjithçka me atë që keni në krah dhe dita do jetë mjaft e qetë. Beqarët do mbyllen në vetvete dhe nuk do përfitojnë aspak...

Horoskopi 22/12/2017

Dashi Marrëdhënia në çift nuk do jetë aspak problematike gjatë kësaj dite. Do bini dakord për gjithçka me atë që keni në krah dhe dita do jetë mjaft e qetë. Beqarët do mbyllen në vetvete dhe nuk do përfitojnë aspak...

Horoskopi 21/12/2017

Dashi Fatmirësisht, falë ndikimit pozitiv të Venusit jeta juaj në çift do jetë e shkëlqyer. Do qëndroni më shumë kohë pranë atij që dashuroni dhe do i shprehni më tepër ndjenjat. Beqarët do flirtojnë pa fund me personat që do...

Horoskopi 20/12/2017

Dashi Ka rrezik të ketë probleme serioze gjatë kësaj dite për të gjithë ata që janë në një lidhje. Mos flirtoni me persona të tjerë sepse do e lëndoni pa mase atë që keni në krah. Beqarët do kenë një...

Horoskopi 19/12/2017

Dashi Ata që kanë një lidhje do tregohen shumë kërkues dhe posesivë me personin që kanë në krah. Kjo do krijojë shumë probleme dhe debate të zjarrta. Ndryshoni sjellje pa qenë vonë. Beqarët do kenë mundësi vetëm për aventura kalimtare....