fbpx
Kësaj radhe është zhvilluar gara më e forte për banorin që do të lërë shtëpinë, shkruan lajmi.net. Arditi është konkurrenti që me votat nga publiku do lë garën brenda shtëpisë së Big Brother duke hequr dorë nga çmimi i madh...
Në një moment të caktuar, Graniti është vënë në qendër të të gjithë diskutimeve dhe papritur mori vendimin që të largohej nga shtëpia më e famshme në Shqipëri. Por falë ndërhyrjes së Sabianit, Kledit dhe Ilirit, ai u bind që...
Ajo i ka dërguar një mesazh. Arbana Osmani tha se e dashura e tij nuk ka dashur ta takojë vetëm se i ka dërguar letër. Derisa fjalët e saj transmetoheshin në ekran, Granitit iu mbush sytë me lot. Teksa, moderatorja e pyeti...
Ku po shkon Teuta Krasniqi që është bërë si llokum? Teuta Krasniqi është aktorja s shumë roleve të sukseshme dhe të njohura nga publiku i gjërë. Ajo, ja ka dalë që të bëhet një nga emrat më të pëlqyer dhe jo...
Këngëtarja e njohur, Kaltrina Selimi, gjithmonë veçohet për thjeshtësinë që e ka, këtë ajo e ka dëshmuar edhe në ditën e dasmës së saj. Në vitin 2012 Kaltrina i ka dhënë fund beqarisë, duke e kurorëzuar dashurinë e saj me...
Big Mama është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo vazhdon të sjellë projekte shumë të mira muzikore, shkruan ORAinfo. Bigun e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale. Ajo bëri bujë të madhe kur dha lajmin se po...
Engjëllusha Salihu është këngëtarja shumë e dashur kosovare e që njihet ndryshe edhe me emrin Engji. Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo. Engji...
Këngëtarja e njohur kosovare, Ryva Kajtazi, ditëve të fundit po komentohet shumë, jo për muzikën e saj, por për ndryshimet në pamjen e saj të jashtme. Është e dallueshme, që ajo ka bërë ca ndërhyrje në fytyrën e saj, ani...
Edona Llalloshi, vazhdon të jetë ende pjesë e skenës muzikore. Që në fillimet e saj si këngëtare, ajo është shfaqur me një stil shumë të veçantë, i cili ka qenë shumë i thjeshtë, prandaj është pëlqyer shumë nga audienca e...
Kaltrina Mikushnica e sapo zgjuar nga gjumi duket tjetër njeri. “Dy ditë” është emisioni televiziv që Kaltrina Mikushnica e sjell në ekran në vikend, ku ka të ftuar emra të ndryshëm. Ish modelja që u bë prezantuese e televizionit, kishte një...