fbpx
Ish-drejtori i Ansamblit “Shota”, Dilaver Kryeziu, ka treguar se si e kishte lënë këngëtaren e njohur kosovare në mes të Shtutgartit, veç pse e kishte bërë një veprim gjatë udhëtimit. Sipas Kryeziut, ajo nuk dilte gjatë kohës sa dilnin këngëtarët...
Bora Zemani, vazhdon të jetë një figurë shumë e dashur për publikun. Ajo u bë e njohur për audiencën kur ajo prezantoi emisionin e dashurisë, “Përputhen”, shkruan ORAinfo. Bora është një femër shumë e bukur, e padyshim që kujdeset shumë për...
ora Zemani ka shprehur shumë shpesh dashurinë e madhe që ka ndaj djalit të saj të vetëm, Arborit. Nëpër shumë intervista ajo ka folur për djalin dhe shumë shpesh është emocionuar dhe nuk ka gjetur fjalë për të shprehur atë...
Edona Llalloshi nihet për super paraqitjet e saj dhe garderobën e bukur që ajo posedon, këtë e dëshmoni edhe me fotografit që ajo poston nëpër rrjetet socilae. Së fundmi ajo është e veshur me një fustan shumë të bukur dhe...
Marilia Mendonça, njëra nga këngëtaret më të popullarizuara në Brazil, ka vdekur në moshën 26-vjeçare nga rrëzimi i aeroplanit me të cilin po fluturonte, thanë zyrtarët. Katër persona tjerë, përfshirë dajën e saj, producentin e saj dhe dy anëtarë të...
Mund t’iu duket e pabesueshme, por Mozzik ka arritur shumë marramendëse në kriptovaluta. Ka qenë vet reperi i cili e bëri publike shumën në Instagram. Dhe a mund ta besoni? Mozzik ka arritur mbi 3 milionë e 700 mijë dollarë!!! “Punë e...
Sonte ka pasur hyrje të re në ‘BBV’. Befasia e këtij episodi ishte ardhja e deputetes kosovare, Adriana Matoshi. Për shkak të shoqërisë së ngushtë me Arjola Demirin, edhe ‘Sasa’ vendosi ti bënte një befasi asaj. “Kom ardh me te than qe...
Këngëtarja po aku zohet nga opinionistët. Arbër Hajdari e ka aku zuar se ajo po vazhdon ta mbajë afër saj pa dashjen e tij. Derisa, opinionisti fliste Fifi tha se nuk po mund ta duron tutje mënyrën se ata e aku...
Learta Jakupi është njëra ndër personazhet më të komentuara por edhe më të dashura të publikut shqiptar. Ajo komentohet shumë për çdo paraqitje por jo vetëm, shkruan “Kosovarja”. Postimet e saja në rrjete sociale kthehen në lajmet e mediave rozë pothuajse...
Konkurrentja më e re në Përputhen ka treguar disa detaje nga jeta e saj. Xhevana e cila u bë pjesë e programit vetëm pak ditë më parë ka folur rreth bullizmit që i është bërë asaj, shkruan lajmi.net. Ajo ka treguar...