fbpx
Kjo veshje tradicionale sa shumë i shkon Arianës. Ariana Fejzullahu është një nuse e dalluar në mediat rozë. Me postime të ndryshme në rrjete sociale, pothuajse gjithmonë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”. Përveç që ka një stil unik në përditshmëri, Ariana shumë...
Moderatorja e njohur ka publikuar fotografi në Bogë. Arbana Osmani në muajin tetor u bë nënë për herë të dytë, djalin moderatorja dhe partneri i saj Eduart Grishaj vendosën ta quajnë Diell, shkruan lajmi.net. Ajo që nga lindja ka qenë mjaft...
Motrat Mustafa janë ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore. Duke qenë tejet aktive në rrjete sociale, ato përcillen në çdo lëvizje që bëjnë, shkruan “Kosovarja”. Me një repeskt dhe dashuri që kanë per familjen, të gjitha motrat shihen që...
Këngëtarja e njohur Big Mama, njihet për deklaratat e saj bomb.astike. Së fundmi vendosi të flas për statusin e saj, për të cilën zgjon kureshtje të madhe tek fansat, shkruan Indeksonline. Në një intervistë në RTV 21, ajo e pranoi se...
Besiana Behluli është një këngëtare që iu qëndron gjithmonë afër ndjekësve të saj, Duke qenë e dalluar në paraqitjet fizike, ajo shpesh është pjesë e lajmeve rozë, shkruan “Kosovarja”. Këtë herë, në imazhet e postuara ajo shihet që është shëndoshur shumë...
Ish-konkurrentja e “Për’puthen” vazhdon të jetë një emër shumë i kërkuar nga publiku edhe pse nuk është pjesë e këtij programi. Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo shpesh zhvillon me ndjekësit biseda të ndryshme. Kështu ka bërë edhe së...
Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani si një këngëtare tejet e talentuar, shkruan ORAinfo. Engji nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete...
Labinot Tahiri i ka bërë vetes një dhuratë goxha të shtrenjtë. Këngëtari ka blerë një makinë të tipit Audi Q8 ngjyrë të zezë dhe këtë e ka konfirmuar djali i tij Eltoni, duke postuar fotografinë e makinës së re në...
Alketa Vejsiu ka pozuar me maskë në fytyrë. Alketa Vejsiu është një nga emrat e dashur të ekranit. Përveç me sukseset e saj në punë ajo veçohet edhe për stilin e veçantë të veshjes. Njësoj ka vepruar edhe së fundmi. Duke pasur...
Ish-gruaja e lojatrit, Kevin-Prince Boateng, Melissa Satta ka pro.vo.kuar fansat teksa ka pozuar me rroba banje të bardha duke ndezur rrjetin, shkruan Albeu.com https://www.instagram.com/p/CPBEDuzKltk/?utm_source=ig_web_copy_link