fbpx
Husein Usta tanimë nuk është personazh i panjohur as te publiku kosovar. Ai është i dashuri i këngëtares së njohur kosovare Genta Ismajlit, shkruan “Kosovarja”. Me të bërë publike lidhjen e tyre u kapluan nga vëmendja e fansave. Çdo lëvizje e tyre...
Learta Jakupi është njëra nga nuset që duket se e kalon mjaft mirë me kunata. Ajo gjithmonë shihet bashkë me to e të buzëqeshura gjithmonë, shkruan InfoKosova. Madje së fundmi ajo postoi një video me kunatën e saj Gresën ku shihet...
‘Ikja’ në Dubai duket se i ka bërë mirë Encës. Nga atje po shfaqet në top formë, dhe e mbushur plotë energji. Edhe pse nuk ka treguar se kush është shoqëruesi i saj, ajo po shpreh dëshirë për të jetuar në...
Si duket këngëtarët tanë në shumicën e rasteve nuk zgjedhin të jenë vetvetja, duke u munduar kështu të ‘’inspirohen’’ në çdo gjë që ata bëjnë, shkruan Gazeta Metro. E jo vetëm me këngë, tani kjo si duket po ndodh edhe...
Sot një nga vajzat më të famshme të showbizit shqiptar, por dikur një vogëlushe shumë simpatike! Kjo që po shihni në foton e mësipërme, është modelja e këngëtarja Morena Taraku. Këngëtarja ka zbuluar se si dukej kur ishte një vajzë e...
Liberta Spahiu nuk po ndalet, ajo ka vendosur që ta shfrytëzojë imazhin e saj në të gjjtha mënyrat. Prezantuesja e “Prive”-ka një faqe me shumë fansa, e gjjthashtu është mjaft aktive në “Tik Tok”. Liberta, ka trup të bukur, ani pse...
Këngëtarja Elvana Gjata publikoi vetëm para pak ditësh publikoi hitin e saj më të fundit ‘A m’don’. Si gjithë artistët e tjerë ajo ka ndarë në Instastory video të fansave të saj teksa këndonin këtë këngë. Por një prej...
Është aktore mjaftë e popullarizuar. Me energjinë dhe pozitivitetin që e posedon ka arritur që të jetë ndër emrat më të dashur nga publiku shqiptar, shkruan “Kosovarja”. Përveç jetës profesionale, ajo veçohet edhe si nënë e bashkëshorte e përkushtuar ndaj familjes...
Remzie Osmani është këngëtare shumë e dalluar për zërin e saj dhe ëmbëlsinë e pozitivitetin që e shpërndan tek të gjithë. Duke u munduar të sjellë hite të mëdha në skenën muzikore, ajo bashkë me vëllaun e saj Nexhatin arritën...
Konkurentja e “Përputhen”, Ina Kollçaku ka treguar se vir.gjërinë e ka humbur në moshën 17-vjeçare. E ftuar në emisionin “Glmaour Zone”, Ina tha se në atë kohë mendonte se s’do martohej më kurrë, pasi nuk ishte e vir,gjër. Sipas Inës,...