fbpx
Zaimina Vasjari ishte një nga të ftuarat e puntatës së sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën. Mbrëmjen e sotme Zaimina ndau një lajm mjaft ekskluziv me publikun e “Shiko Kush LUAN”, pasi tregoi se tashmë...
Edhe pse kanë kaluar dy vite që nga ai moment, Gëzimja dhe Hami kujtojnë momentet e bukura shpesh herë me ndjekësit e tyre. Së fundmi ishte Gëzimja ajo e cila përmes një imazhi tejet të veçantë, tregojë bukurinë e saj,...
Tuna Sejdi dhe Patris Berisha kanë qenë çifti më i diskutuar në mediat rozë këto kohët e fundit. E gjithë kjo nisi nga fakti se Tuna hoqi nga Instagrami i djalit të saj mbiemrin e Patrisit duke e lënë...
Këngëtarja e njohur Nora Istrefi ndodhet së fundmi në Zvicër, ku po kalon disa ditë të mira pushimi. Si gjithmonë, ajo nuk i ka kursyer as postimet në rrjete sociale. Në një foto këngëtarja shihet e veshur me një jumpsuit...
Patris Berisha është muzikanti i njohur, që morri më shumë vëmendje që kur u lidh me këngëtaren Altuna Sejdiu-Tuna. Që kur u lidh me Tunen, që është edhe një nga këngëtaret më të famshme, Patrisi e ka gjetur shumë shpesh...
Linda Aliu është po.lice në Po.licinë e Kosovës, ku shërben prej vitesh. Vetëm së fundi emri i saj është bërë mediatik, shkruan “Kosovarja”. Për po.licen kosovare ka shkruar edhe revista britanike Express.co.uk. Aty thuhet se mijëra njerëz e kanë shpërndarë...
Pas raportimeve për ndarje nga Patrisi, këngëtarja Tuna është zhvendosur në Amerikë, bashkë me djalin e saj Tianin. Emisioni ‘SHOWTIME’ nga burime të afërta me këngëtaren ka marrë vesh se këngëtarja nga Shkupi është shtatzënë përsëri, shkruan Reporteri.net. Për detaje,...
Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë. Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj,...
Engjëllusha Salihu hapi për Prive, dyert e shtëpisë në Brezovicë. Artisja e njohur shqiptare foli për shumëçka në një intervistë të cilën mund ta ndiqni më poshtë. Çfarë ka të re tek ajo e kuptoni në vazhdim./Prive.al https://youtu.be/-ek8rZQxDDY
Ishte një nga këngëtaret që pëlqehej mjaftë nga publiku shqiptar. Duke mos dhënë shumë detaje, ajo vendosi që të largohej nga muzika për tu marrë me profesion tjetër, shkruan “Kosovarja”. Duket se e ka gjetur një industri tjetër, të cilën nuk...