Burri doktorr i Kaltrinës e kontrollon vajzën, ajo ua publikoi foton më të ëmbël

Me thjeshtësinë dhe elegancën e saj, Kaltrina Mikushnica arriti të jetë një ndër moderatoret më të pëlqyera shqiptare.

Përveç për profesionin e saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, përcjell ORAinfo.

Kaltrina është tani në pushim të lindjes dhe po e shijon kohën me familjen e saj.

Gjatë kësaj kohe ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe sot ajo ka publikuar një foto ku shihet burri i saj duke e kontrolluar vajzën e Kaltrina nuk ka hezituar ta ndajë këtë moment me ndjekësit./ORAinfo/

SHARE