Blero e nis ditën me plot energji bashkë me Taran

Këngëtari i shumë hiteve muzikore, me një karrierë të gjatë e të suksesshme, që ende vazhdon të sjellë risi në skenën artistike.

Blero është një ndër emrat më të komentuar në mediat rozë, si për jetën profesionale, ashtu edhe për atë personale, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtari ishte i martuar me aktoren kosovare, Teuta Krasniqi dhe nga ajo martesë ata kanë vajzën e tyre, Tara.

Ai shihet shumë shpesh bashkë me vajzën e tij dhe duket një baba shumë i përkushtuar teksa kalojnë kohë së bashku.

Sot, Blero ka publikuar një video në Instastory bashkë me Taran dhe ata shihen plot energji dhe të lumtur.

SHARE