Big Mama befason çdo ditë e më shumë, ja sa e bukur duket ajo (Foto)

E kemi potencuar edhe më parë se këngëtarja Big Mama, tashmë falë linjave të saj është shëndrruar në “Sexy Mama”, por ndër të tjera, ajo po i kushton rëndësi edhe imazhit të saj, duke e kuruar grimin dhe veshjen deri në detajin e fundit

SHARE