Bebe Rexha me fustan glamuroz

Bebe Rexha është njëra ndër këngëtaret më të dashura e të suksesshme.

Ajo komentohet shumë për paraqitjet e saja, shkruan “Kosovarja”.

Bebe Rexha ka një stil të veçantë që e karakterizon, e së fundmi ajo ka postuar disa foto ku ka rënë në sy futani i saj glamuroz që këngëtarja ka veshur.

Ajo po duket tejet elegante dhe sigurisht po shkëlqen si kurrë më parë. /Kosovarja/

SHARE