Arta Elezaj me poza të reja në bi.kini duke marrë rreze dielli

Aktorja nga Klina, Arta Elezaj, është duke kaluar ditë pushimi deisa nuk po ndalet së postuari fotografi nga momentet.

Elezaj dallohet për linjat trupore si dhe për bukurinë që ka, shkruan “Kosovarja”.

Kështu ka marë vëmendje në paraqitjen e fundit ku ka pozuar duke marë rreze dielli veshur në bi.kine të kaltërta që i theksonin fizikin dhe linjat bo.mba.stike.

Derisa në mbishkrimin e saj ka shkruar “E pashqetsuar”, e që duket vërtetë se nuk po e vret mendjen për asgjë duke shijuar pushimin.

Kujtojmë se, Elezaj këtë kohë ka qenë më pasive dhe nuk ishte pjesë e ndonjë projekti që nga seriali “O sa mirë”, në rolin e Xhakartës.

SHARE